Twoje wyniki wyszukiwania

Oferta ekskluzywna

Co oferujemy w ramach WSPÓŁPRACY EKSKLUZYWNEJ – wyłączności:

a. intensywna promocja w ramach sieci internet (np. premium, podbijanie częstsze, wyróżnienie oferty w portalu) oraz w razie potrzeby outdorowo (np. tablica, baner, inne zewnętrzne nośniki reklamy);
Umowy otwarte nie są maksymalnie promowane, gdyż często ta sama oferta występuje w kilku biurach nieruchomości oraz występuje ogłoszenie właściciela lub pełnomocnika. Taka sytuacja nie jest komfortowa dla żadnej ze strony, gdyż Sprzedający płaci prowizję w wysokości takiej samej jak przy umowie na wyłączność, a zyskuje o wiele mniej.

b. prezentacja oferty w gablocie biura na Ursynowie;
Oferty na wyłączność mają w naszej firmie pierwszeństwo przed innymi. Podejmując się współpracy na powyższych zasadach bierzemy na siebie w dużej mierze odpowiedzialność za Państwa ofertę – jeżeli tylko my ją posiadamy, to musimy działać na tyle aktywnie by sfinalizować transakcję.
Koszty wydruku i maksymalnej prezentacji dla ofert otwartych w dużej mierze nie są opłacalne i są wykonywane dla wybranych ofert, bez gwarancji zamieszczenia oferty w gablocie.

c. prezentacja oferty w gazetce;
Co dwa miesiące wydajemy gazetkę w której będzie co najmniej raz prezentowana Państwa oferta (w zależności od trwania kontraktu). 

d. współpraca z innymi agencjami nieruchomości;
Zgłaszając swoją nieruchomość Mieszkanie24.com Nieruchomości automatycznie dostarczacie Państwo tę ofertę do większości Pośredników i biur nieruchomości.

e. prowadzenie ewidencji potencjalnych kontrahentów zgłoszonych do AGENCJI lub ZAMAWIAJĄCEGO, także takich, których zgłosiły inne agencje nieruchomości;
Cała nasza praca jest dokumentowana wpisami na kartę mieszkania. Państwo jako nasi najlepsi Klienci w każdej chwili możecie poprosić o raport dotyczący Państwa nieruchomości i aktywności agenta.

f. stała działalność doradcza, mającej na celu informowanie ZAMAWIAJĄCEGO o bieżącej, zmieniającej się sytuacji na rynku nieruchomości oraz ocenie możliwości sprzedaży jego nieruchomości;
Ceny na rynku nieruchomości i warunki zawierania transakcji w dzisiejszym turbulentnym otoczeniu ulegają ciągłej zmianie. Dla Państwa dokonujemy bieżącego monitoringu rynku pod kątem Państwa nieruchomości i określenia jej konkurencyjności oraz możliwości sprzedażowych. Dodatkowo doradzamy jakie zmiany należy wykonać, aby podnieść wartość sprzedawanej nieruchomości.

g. składanie ZAMAWIAJĄCEMU systematycznych, comiesięcznych sprawozdań;
Comiesięczne sprawozdanie ile osób oglądało ofertę Państwa nieruchomości oraz ile odbyliśmy w tym celu spotkań pozwoli Państwu na ocenę naszej aktywności i atrakcyjności oferty.

h. kompleksowa obsługa kampanii marketingowej na koszt biura;
Promować w portalach? Jaki typ promocji zagwarantuje skuteczną i szybką sprzedaż? Wieszać baner? Jaką treść ma mieć ogłoszenie i baner? Jakie muszą być zdjęcia? Co musi się na nich znaleźć a co nie może?

Dodatkowo nasz Klient otrzymuje:

a. najwyższą możliwą cenę sprzedaży;
Maksymalna możliwa promocja, pełne zaangażowanie agenta oraz Państwa chęć sprzedania nieruchomości będzie owocować maksymalną ceną sprzedaży przy umowie na wyłączność.

b. aktywnego pośrednika – jedna osoba do kontaktu, wiedząca w każdej chwili co dzieje się z ofertą;

c. bezpieczeństwo transakcji;
Rynkiem nieruchomości zajmujemy się od lat. W tym czasie mieliśmy wiele różnych transakcji, które oprócz niezbędnej wiedzy pozwoliły nam wzbogacić doświadczenie praktyczne. To powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne transakcje. Dodatkowo każdy z naszych Pośredników jest ubezpieczony, co dodatkowo daje Państwu pewne zabezpieczenie.

d. brak efektu spadku wartości i śmieciowego charakteru oferty – oferta w kilkunastu biurach w różnych cenach lub nawet w tych samych powoduje odczucia u Kupującego, że jest to mało ciekawa nieruchomość.

Pośrednik ma pewność sprzedaży Państwa nieruchomości, czyli maksymalizuje swój
wysiłek, aby sprzedaż w pierwszej kolejności Państwa nieruchomość.

To tylko kilka z ważnych aspektów w jakich Państwu pomożemy. Doba Internetu i szybka
porównywalność ofert daje duże szanse dla profesjonalistów i duże zagrożenie dla
osób nie działających w branży. Większość z nas działa na rynku nieruchomości od
ponad 10 lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i cennego doświadczenia.

  • Popularne tagi

  • Najnowsze komentarze