Twoje wyniki wyszukiwania

Zgłoś czego szukasz

Jeżeli chcesz korzystnie kupić lub wynająć nieruchomość współpracując z nami otrzymujesz m.in.:
 iStock_000015825755Medium
– osobistego Doradcę ds.nieruchomości,
– analizę ofert nieruchomośći dostosowaną do twoich potrzeb,
– pomoc w uzyskaniu kredytu,
– prezentację wyselekcjonowanych i sprawdzonych ofert,
– pomoc w negocjacjach,
– doradztwo i pomoc ba każdym etapie transakcji,
– gwarancję bezpieczeństwa.
 
Jeżeli znalazłeś nieruchomość, zgłoś ją do nas. Pomożemy wynegocjować niższą cenę lub lepsze warunki najmu. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas transakcji.
 

Zgłoś jakiej nieruchomości poszukujesz:

Imię

Nazwisko

Adres email (opcjonalnie)

Telefon

Rejon poszukiwania nieruchomości (opcjonalnie)

Informacje dodatkowe:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszenia przez Mieszkanie24.com Nieruchomości z siedzibą w Warszawie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926) w celach niezbędnych do realizacji zgłoszonej przeze mnie oferty dotyczącej nieruchomości.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mieszkanie24.com Nieruchomości z siedzibą w Warszawie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144 poz. 104).

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym jest Mieszkanie24.com Nieruchomości Michał Niewiński z siedzibą w Warszawie przy Al. K.E.N. 52 lok. U11A. Administrator oświadcza, że dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgłaszającemu ofertę przysługuje prawo dostępu i poprawiania swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji zgłoszenia.